Kategórie
 
 
 
 
 

MACKIE SRM450 V3

MACKIE SRM450-V3 Reproboxy zo série SRM boli tými prvými aktívnymi reproboxmi v ponuke firmy Mackie, ktoré je možné označiť ako prenosné...
Kód produktu:kt-HN149556
Výrobca:Mackie
Vaša cena: 499,00 €

Dodacia lehota
Dodacia lehota: Nie je skladom

MACKIE SRM450-V3
Reproboxy zo série SRM boli tými prvými aktívnymi reproboxmi v ponuke firmy Mackie, ktoré je možné označiť ako prenosné. Vďaka skvelému zvuku, svojim technickým parametrom a dostupnej cene si hneď získali veľkú popularitu. Dnes prvú a druhú generáciu SRM pomaly nahrádza tretia, nesúca označenie V3, ktorá ešte ďalej posúva schopnosti týchto boxov.

SRM450-V3 je aktívny reprobox, ktorý je vďaka systému Fast Recovery schopný dodať RMS výkon až 500 W, z ktorých 400 ide do 12-palcového woofera a 100 do 1,4-palcového HF drivera. Vďaka inteligentnému crossoveru Linkwitz-Riley vyladenému na 3000 Hz je signál v oboch reproduktoroch zladený tak, aby sa dosiahla optimálna zvuková projekcia.

Na zadnom paneli SRM nájdete dva XLR vstupy, dva 6,3 mm Jack vstupy a jeden RCA spolu s paralelným XLR Thru výstupom. Tiež sú tu dva ovládače hlasitosti, každý na jeden kanál, a dva prepínače, ktoré upravujú celkový charakter zvuku a nastavenie anti-feedback systému. Celý systém potom chráni zabudovaný limiter.

Výhodou SRM je aj nízka hmotnosť – iba 16,8 kg, kabinet z veľmi odolného polypropylénu a tvar, vďaka ktorému poslúži pri akejkoľvek aplikácii. Vzhľadom na široký frekvenčný rozsah je možné ho použiť aj ako monitor, ako napríklad na spev, tak aj pre basgitaru či akýkoľvek iný nástroj.


Technické údaje
• dvojpásmový aktívny reprobox
• ovládače: 2× Gain, prepínač Speaker Mode a Feedback Destroyer
• zabudovaný limiter

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia