Kategórie
 
 
 
 
 

Samson X12D AURO

Samson aktívny reprobox
Kód produktu:15679
Výrobca:Samson
Vaša cena: 325,00 €

Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom

Atribúty ako výkon, precíznosť spracovania a vysoká úžitková hodnota stáli pri zrode nového aktívneho boxu Samson X12D z rady Auro. Dostatočne robustný a odolný, aby odolal všetkým nástrahám pódia a zákulisia, pritom však ľahký a ľahko manipulovateľný. Tento box disponuje impozantným výkonom 1000W, ktorý možno vďaka vstavanému digitálnemu signálovému procesoru R.A.M.P. skutočne využiť naplno a zvuk zostane krištáľovo čistý v celom harmonickom spektre pri ľubovoľnej hlasitosti.

Srdcom boxu je ľahký koncový zosilňovač triedy D s výkonom 1000W a digitálny signálový procesor R.A.M.P. Signálový procesor neustále skenuje a opravuje audio signál, aby bola zaistená vysoko integrovaná lineárna odozva. Vďaka teplotným a prúdovým senzorom je DSP tiež schopné poskytnúť maximálnu ochranu reproduktorom a ich komponentom.


X12D je osadený basovým reproduktorom s rozšíreným frekvenčným rozsahom v pásme basových frekvencií. V spojení s 34mm tlakovým driverom je to dostatočná záruka pre dobre vyvážené audio s vynikajúcou artikuláciou aj tých najmenších detailov. Zosilňovač ponúka dva symetrické vstupy osadené kombinovanými konektormi XLR-Jack a nezávislými korekciami hlasitosti. Výstupná sekcia je vybavená celkovým ovládačom hlasitosti a 3-polohovými prepínačmi pre voľbu krivky ekvalizéra (EQ) a deliaceho kmitočtu pre výhybku HPF. Vďaka tomu možno X12D použiť samostatne alebo so subbasovým boxom a prispôsobiť tomu nastavenia výhybky. Nesmieme zabudnúť ani na symetrický linkový výstup, ktorý umožní kvalitný export signálu pre ďalší box alebo zosilňovač.

Masívny box z polypropylénu je vybavený ergonomickými držadlami pre ľahké prenášanie, kovovou mriežkou pre maximálnu ochranu reproduktorov a otvorom pre umiestnenie na stojan.
Box X12D nastavuje nový štandard v oblasti aktívnych boxov a predstavuje výbornú voľbu pre každého, kto hľadá výkonný spoľahlivý box s veľkou úžitkovou hodnotou.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia